INDIE LAB 2019
Продюсерка
Одеської філії НСТУ
Українська
документалістка
Політичний
репортер
Навчається в школі документального кіно Zelig в Італії
Режисер-анiматор
КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого
Феміністка, дизайнерка, художниця, кураторка
Започаткував Linzaproduction, де розвиває ідею соціального репортажу та документалістики разом у громадському секторі.
Повернутись
ІРИНА КИПОРЕНКО
Ірина Кипоренко народилася в Криму, з 90х - живе і працює в Одесі. За фахом - журналістка. Співпрацювала з українськими і закордонними ЗМІ як продюсер та рісьорчер. Перший фільм почала знімати в 2016 році, який завершила в 2019. З 2017 року працює продюсеркою Одеської філії НСТУ.
КАЗКА ПРО ПЕРЕПРАВУ

"Казку про переправу" - три народи, два береги - одна мрія: бути зєднаними невеликим паромом через Дунай. Історія про ріку життя і героїв, які долають відстань, час, щоб об'єднати культури, зберегти ідентичність та плин буття.
Повернутись
АННА КОРЖ
Анна Корж - українська документалістка. 2016 року Анна отримала диплом бакалавра за спеціальністю "режисер телебачення" Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Документальні фільми Анни дають нам розуміння теперешньої ситуації мешканців Сходу України. Вони брали участь в більш ніж двадцяти міжнародних фестивалях. 2016 року Анна відвідала майстерклас Interdoc сербської літньої школи "Interaction 2016". 2017-2018 - працювала волонтером соціальних проектів - організатором кіношкіл для підлітків з прифронтових зон Східної України. 2019 року Анна взяла участь в лабораторії документального кіно Indie Lab та майстеркласах від American Film Showcase в Університеті Південної Каліфорнії (USC) в Лос-Анджелесі з проектом повнометражного музичного документального фільму "ДахаБраха. Шлях".
ВИД З ВІКНА

Руслана - український підліток в очікуванні бажаного та недосяжного дорослішання. Батьки не підтримують її мрію - вчитися в Києві на кінооператора. Але вона бере камеру в руки і знімає. Відео-щоденники Русі ведуть нас вулицями воєнного містечка на Сході України, ведуть її власним шляхом до мрії.
Повернутись
ВЛАД КРАСІНСЬКИЙ
Народився і живе у Києві. Політичний репортер. Отримав профільну освіту в КНУ імені Тараса Шевченка. Почав працювати журналістом під час Євромайдану. Фільмує політичні події та нічне життя столиці у Instagram-stories. Через цей конфлікт зняв перший документальний фільм "FOMO".
FOMO

Автор переглядаєархів коротких відео – "сторіз", у власному Instagrami і замислюється над тим, як проходить його життя. Вдень: політичні акції, мітинги та бійки. Вночі: вечірки, бари та мистецтво. Ці світи набагато ближчі, ніж здається. Часом вони перемішуються і заміняють одне одного. Принаймні, в уяві автора. Проте де його місце у цих світах?
Повернутись
КИРИЛО НАУМКО
Кирило народився і виріс в Одесі. Перші відео знімав ще в школі. Закінчив магістратуру факультету романо-германської філології ОНУ ім. І. І. Мечникова. В університеті продовжував займатись відеозйомкою і працював над першими документальними стрічками. Знімав документальні роботи в Фінляндії, брав участь у тижні критики Канського кінофестивалю у 2012 році. Після університету 2 роки працював відеооператором на круїзному лайнері. Зараз навчається в школі документального кіно Zelig в Італії.
Я ИМЕЮ ВАМ КОЕ-ЧТО СКАЗАТЬ

Поетичний портрет міста-міфа – Одеси. Одеські міфи, що відійшли в минуле, звільняють місто для персонажів новітніх. Персонажів, щонаповнюють Одесу новим змістом, творять її нову історію.
Повернутись
СВIТЛАНА МАГДА
Свiтлана Магда режисер-анiматор, з мicта Харкiв, педагогиня та проповiдниця анiмацiйного мистецтва, спiворганiзатор анiмацiйного фестивалю "РавлiкФест" мiста Бердянськ. Навчається в магістратурі Мультимедійного мистецтва в Харківській академії дизайна та мистецтв.
ЦЕ ПРОСТО КОСМОС

Ця документальна анiмацiя в техницi стоп моушен (покадрової) aнiмацiiспробарозказати про загадковiпроцесси, щовiдбуваютьсядуже далеко в космосi. Ось так просто, як ми дивимось в небо очима, радioастрономиспостерiгають за космосом та iншимикосмiчнимиоб'єктами. Роблятьцeвченi за допомогоюунiкальнoicпоруди - радіотелескопа, який знаходиться в Харкiвськiй областi. Відкриття, що роблять вчені, можутьзнадобитисятільки через десятки років, але розуміючизакони, за якимиіснує природа, вони допомагаютьстворюватитехнології для повсякденногожиття.
Повернутись
Антон Рижих
Антон Рижих народився в Киргизстані, у віці шести років з родиною переїхав в Україну. В юнацтві захоплювався музикою і кіно, але ніколи не мріяв знімати документалістику, до поки життя не звело з самобутніми людьми в Ужгороді.
ВІН ТАКИЙ ЄДЕН

Історія створення піратської інтернет-радіо станції однією людиною.
Повернутись
Марта Смеречинська
КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого
СЕСТРИ

Вони - обраниці Всевишнього, котрі ще до повноліття зрозуміли, що покликані бути нареченими Христа. Наші героїні - сестри-черниці Івано-Франківського греко-католицького монастиря. Біологічна родина і родина у Христі. Хто така матінка і яка її роль в історії життя сестер. І в решті-решт, як то, бути покликанною стати дружиною Такого нареченого.
Повернутись
Україна, Запоріжжя. Феміністка, дизайнерка, художниця, кураторка. Народилася у Запоріжжі в 1987 році. Закінчила художнє училище за спеціальністю художник, дизайнер, декоратор вітрин.
2013-2014 навчалася в "Школе вовлеченного искусства Что делать?" Санкт-Петербург.
У 2014 році створює арт-проект під назвою «Радіо сюрреалізм» , в рамках якого працює з різними медіа: інсталяціями, перформансом, графікою, ілюстраціями, звуком, DIY, а також кіно/відео. У 2015 році разом зі своєю колегою Анною Тен створює незалежну франко-українську асоціацію кураторок - Q rators.
МІЙ КОСМОС

Режисерка повертається в рідне місто Запоріжжя та розповідає історію власного дорослішання на Космосі (район в Запоріжжі). Вона намагається віднайти чим є для неї Космос: самодостатнім всесвітом чи травматичним досвідом, районом чи відчуттям? А може це напівзгнилий кінотеатр? Вона змогла попрощатися з першим домом та змінити своє життя. Та чи варто прощатися з космосом? Со-авторкою фільму є Юлія Аппен.
Повернутись
Лесь Якимчук
Коли Лесь закінчив магістратуру Києво-Могилянської академії з журналістики, він уже знав, що пов'яже своє життя з кіном. Його дипломна робота «Що коїться в моїм домі» дала старт іншим документальним проектам. Під час роботи на UA TV 2017-ому році Лесь знімаєфільм «Нескорені» про українську команду на іграх Invictus Games, а у 2018 знімає свій напівдокументальний Si-Fi фільм «Заземлення». 2018 він започаткував Linzaproduction, де розвиває ідею соціального репортажу та документалістики разом у громадському секторі.
BLUR

Blur – цеісторіядвохдівчат, яківтратилизір і намагаютьсяадаптуватися до нового життя. Алла і Наталя вірять, щодосліджуватисвіт і бути йогочастиноюможна і без зору. Щодня вони намагаютьсянаповнитисвоєжиттяподіямищоб не стати ізольованим у пустоті, побачитисвіт через об'єктивфотоапарата та залишитисяйогочастиною. Чи стане їмсилиадаптуватися до нового життя у суспільстві яке ставить клеймо інвалідності і неспроможності?